Czy małe, niepozorne stworzenie może odmienić czyjeś życie? Bohaterowie powieści „Na święta przytul psa” poznali odpowiedź na to pytanie. Przekonaj się sam!

Okres świąteczny to czas, kiedy wielu z nas odczuwa potrzebę pomocy innym. Bohaterowie książki Shane Lizzie również dali się ponieść owej tradycji i zaangażowali się w pomoc zwierzętom. Ally Gilmore właśnie przeniosła się z Nowego Jorku do uroczego miasteczka – Pine Hollow. Bliskość rodziny, prószący śnieg – kobieta nie mogłaby wymarzyć sobie lepszych świąt. Niestety – okazało się, że schronisko dla psów, prowadzone przez jej dziadków, straciło źródło finansowania.

Ally jest gotowa zrobić wszystko, aby pomóc bezdomnym zwierzętom. Z pomocą przychodzi jej Ben West, zapracowany mieszkaniec Pine Hollow. Mężczyzna działa w radzie miasta i opiekuje się siostrzenicą, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Choć tych dwoje wiele dzieli, ich drogi łączą się. Ben postanawia wesprzeć Ally w szukaniu nowych domów dla porzuconych psów. Czy uda im się znaleźć schronienie dla wszystkich zwierząt? A może pomoc psiakom doprowadzi do innego świątecznego cudu?

Powieść „Na święta przytul psa” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów zwierząt i romantycznych historii. Podobny motyw mogliśmy już znaleźć w znanej i lubianej książce pod tytułem „Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta”. W swojej powieści Shane Lizzie również łączy wątek miłości do zwierząt ze świątecznym romansem.

Zakochaj się w bezdomnych psich sierotach razem z najnowszą powieścią „Na święta przytul psa”. Nie pożałujesz!

O autorce

Autorka, Lizzie Shane, jest wielokrotnie nagradzaną pisarką; otrzymała takie odznaczenia, jak Golden Heart Award i HOLT Medallion. Była też trzykrotną finalistką RITA Award. Napisała wiele powieści romantycznych o tematyce świątecznej: „A Royal Christmas Wish”, „Home for Christmas”, „All He Wants for Christmas”, „Miracle ON Mulholland” czy „An Unplanned Christmas”.

 

Autor: Lizzie Shane
Wydawnictwo Rebis
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 352

 

Andrzej Stachura, Red. nacz. portalu drzewofranciszka.pl, absolwent geografii, teologii i Public Relations, od 20 lat związany z branżą eko, organizator kilkudziesięciu konferencji i miejskich festynów ekologicznych; założyciel WELLINGTON eco, prezes fundacji AIOŚ; Prywatnie: taternik jaskiniowy WKTJ, nurek techniczny federacji IANTD i licencjonowany instruktor surviwalu SPSS;

Skomentuj. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii!