W dniu 6 października 2023 r. podczas XV Regionalnego Seminarium Edukacji Ekologicznej odbyło się uroczyste wręczenie statuetek, dyplomów i nagród zwycięzcom II edycji konkursu filmowego dla uczniów szkół średnich. Wręczenia dokonała przewodniucząca Kapituły konkursu Prof. dr hab. Renata Michalak z Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

I miejsce otrzymali uczniowie z Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych im. S.Staszica w Koninie – Karina Ciesielska i Jędrzej Maciejewski z opiekunem panem Leszkiem Hopenem, za film pr: „Makroniwelacja frontu eksploatacyjnego.”

II miejsce otrzymał zespół uczniów z I Lieceum Ogólnokształcącego im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie – Aleksandra Musielak i Emilia Żymełka z opiekunem panem Grzegorzem Lorkiem, za film pt: „Małe mistrzynie wielkiej roboty”.

III miejsce zdobył, jako jednoosobowy autor filmu Piotr Kręgielski z XIV Lieceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu za film pt: „Mój mały podwodny świat”

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, dziekujemy także wszystkim zespołom, które wzięły udział w konkursie  niebawem ukażą się kolejno filmy

Andrzej Stachura, Red. nacz. portalu drzewofranciszka.pl, absolwent geografii, teologii i Public Relations, od 20 lat związany z branżą eko, organizator kilkudziesięciu konferencji i miejskich festynów ekologicznych; założyciel WELLINGTON eco, prezes fundacji AIOŚ; Prywatnie: taternik jaskiniowy WKTJ, nurek techniczny federacji IANTD i licencjonowany instruktor surviwalu SPSS;

Skomentuj. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii!